Klub vojenské historie Odolov z.s. je spolek, které od roku 1999 rekonstruuje jeden z objektů bývalého čs. opevnění z let 1935-38 v prostoru obce Odolov (okr. Trutnov) pod číslem T S-26  a od roku 2012 pak provozuje Regionální vojenské muzeum Jestřebích hor v Malých Svatoňovicích (vlakové nádraží).  Klub má v současné době 10 členů, z toho z řad mládeže 1. Mimo tyto aktivity členové klubu se účastní vzpomínkových akcí, bojových ukázek a ve spolupráci s okolními kluby pak pořádají bojové ukázky.

 

Členové muzea do svých řad rádi přivítají další zájemce o vojenskou historii, kteří by věnovali kousek svého volného času při pomoci s činností KVH Odolov.

 

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.

Kontakt

Pěchotní srub T-S 26 a vojenské muzeum Provozovatel:
KVH Odolov z.s.
Horní Kostelec 241
54941 Červený Kostelec